Takip Et Facebook Youtube Instagram

Sabian Davul Mikrofon Ve Mikser Seti
Performans
Pratik
Kayıt
Yardım

Garanti Ve İade

İade Koşulları
Almış olduğunuz ürününü, ticari vasıflarını yitirmemiş bir şekilde, ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası vb..evraklar ile sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iadeformu ile iade ediniz. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş, ticari vasfını yitirmiş ürünlerin iadesi kabul edilmez. 

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. 

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde Gitarpark ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde tüm kargo ücretileri müşteri tarafından ödenecektir. Karşı ödemeli iadeler kesinlikle kabul edilmeyecektir. 

Kulanıcı hataları dışında arızalanan veya defolu çıkan ürünlerin, geri iade veya ürün değişiminde kargo ücreti tarafımızca karşılanır. Ürünü karşı ödemeli olarak teslim aldığınız kargo firması ile  gönderebilirsiniz.

Havale iadeleri 2 iş günü içinde, Kredi Kartı iadeleri ise 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza, taksit hesap kesim tarihlerinde artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.


Garanti

Gitarpark.com'dan aldığınız her ürün, en az 1 yıl üretici firma veya distribütör firmasının garantisi altındadır. 
Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Teyyareci Nurettin Sok.No:18 Bakırköy/İstanbul Tel: 0(212) 5717135
Town Center Alışveriş Merkezi Karşı Sokağı