Takip Et Facebook Youtube Instagram

Sabian Davul Mikrofon Ve Mikser Seti
Performans
Pratik
Kayıt
Yardım

Sipariş Takibi & İptal

Siparişiniz bizim için önemlidir!

Online olarak sitemizden verilen siparişler sipariş formunda belirtilen zaman toleransı içinde periyodik olarak hergün , gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Pazartesi-Cuma arası saat 17.30’a kadar yapacağınız bütün alışverişler aynı gün kargoya verilir. Kargo firmalarının çalışma saatinden dolayı Cumartesi günü saat 14.00’e kadar yapacağınız alışverişler aynı gün kargoya verilir. Bunun dışında resmi ve diğer tatil günleri yapacağınız alışverişler 1 sonraki ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir.

Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir ve ek olarak hem işyerimize hem hizmet sunucumuza e-posta yolu ile aktarılmaktadır.

Veritabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir.

Vermiş olduğum siparişi iptal etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?
Siparişinizin ödemesini havale ile yapacaksanız ve henüz havale yapmadan siparişinizi iptal etmeye karar verdi iseniz Sipariş Yardım Formu'na adınız soyadınızı yazıp, sipariş numaranızı seçerek siparişinizi iptal etmek istediğinize dair detayları yazıp gönderebilirsiniz.

Siparişinizi kredi kartıyla ödediyseniz veya havale ile ödemede havale işlemini yaptıktan sonra siparişinizi iptal etmeye karar verdiyseniz  (0212) 5717135 no'lu numarayı arayarak bildirebilirsiniz
Siparişleriniz kargoya verildikten sonra iptal işlemi mümkün değildir!

Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Teyyareci Nurettin Sok.No:18 Bakırköy/İstanbul Tel: 0(212) 5717135
Town Center Alışveriş Merkezi Karşı Sokağı