Takip Et Facebook Youtube Instagram

Sabian Davul Mikrofon Ve Mikser Seti
Performans
Pratik
Kayıt
Yardım

Teslimat & Kargo Bilgileri

Hangi Kargo Firması İle Çalışıyorsunuz?
Anlaşmalı olduğumuz  "Aras Kargo" ile çalışmaktayız.

Bulunduğum yerde kargo şirketi yok siparişimi nasıl teslim alacağım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarının Türkiye’nin tüm noktalarına teslimatı vardır. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Söz konusu ücretler ve tedarik süreleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezleri dışında kalan bölgelere ürün teslimatı yapılamamaktadir yada extra bir kargo ücreti talep edilerek mobil hizmet yapılabilmektedir.

Kargo ücretini kim ödüyor?
199TL  ve üzeri alışverişlerinizde tarafımızca karşılanır. Bunun altındaki alışverişlerinizde anlaşmalı olduğumuz fiyat mukabilinde ürünün fiyatına eklenecektir. 

Siparişim ne zaman kargoya verilir?
Satın aldığınız ürünler aksi bir durum olmadığı sürece "stoktalarımızda" ibareli ise; Pazartesi-Cuma arası saat 17.30’a kadar yapacağınız bütün alışverişler aynı gün kargoya verilir. Kargo firmalarının çalışma saatinden dolayı Cumartesi günü saat 14.00’e kadar yapacağınız alışverişler aynı gün kargoya verilir. Bunun dışında resmi ve diğer tatil günleri yapacağınız alışverişler 1 sonraki ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Siparişinizin kargoya verildiği tarafınıza e-posta ile bildirilmekte yada sipariş takibi sayfasından takip edebilirsiniz

Kargomun nerede olduğunu öğrenebilirmiyim?
Ürün kargoya teslim edildikten sonra, kargo takip bilgilerine ait takip kodu e-posta ile tarafınıza gönderilmektedir. Bu kod ile gönderinin taşıyıcısı kargo firmasının takip sayfasından kargo bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kargo Takip Link'i:  http://www.araskargo.com.tr/web_18712_1/index.aspx


Kargomu ne kadar zamanda  teslim alabilirim?
Kargonuzu, olağan dışı bir durum olmadığı sürece, yakın (200 km'ye kadar) ve kısa (201-600 km arası) mesafelere bir iş günü  içinde; orta (601-1000 km arası) ve uzun (1000 km'den yukarı) mesafelere ise iki iş günü  içinde teslim edilmektedir. “Yukarıda söz edilen teslimat süreleri adres teslim dışı alanları ve oluşabilecek mücbir sebepler dışında geçerlidir.


Kargo teslimatı sırasında nelere dikkat etmeliyim?
Ürünü kargo görevlisinden teslim alırken teslim fişini ve fatura bilgilerinde kontrol ederek, paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik sözkonusu ise kargo tutanağı hazırlatarak tarafımıza geri gönderebilir ya da bilgi verebilirsiniz. Eğer ürün ambalajı size hasarlı ya da deforme olmuş olarak ulaştı ise kargo yetkilisine zabıt tutturup ürünü teslim almayınız ve Müşteri Temsilcisi ile sipariş numaranızla birlikte iletişime geçiniz. Unutmayın, imza atarak ürünü teslim aldığınızda; kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş sayılırsınız...


Aras Kargo Yaklaşık Taşıma Ücretleri

KARGO TİPİ İLK DEĞER
Kg/Desi
SON DEĞER
Kg/Desi
FİYAT ÇARPAN
Şehir İçi 0 1 6.20  
  1 3 7.10  
  3 6 8.20  
  6 10 9.20  
  10 15 11.50  
  15 20 15.78  
  20 30 19.00  
         
Şehir Dışı 0 1 6.20  
  1 3 7.90  
  3 6 8.20  
  6 10 9.20  
  10 15 13.50  
  15 20 17.78  
  20 30 21.00  
         

Not: Söz konusu ücretler il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezleri dışında kalan "Mobil" bölgelere yukarıdaki fiyatların dışında extra bir kargo ücreti talep edilmektedir.

Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Teyyareci Nurettin Sok.No:18 Bakırköy/İstanbul Tel: 0(212) 5717135
Town Center Alışveriş Merkezi Karşı Sokağı